O mnie

notatnik-terapeuty4

O mnie

Jestem psychoterapeutą rodzin.

Jestem psychoterapeutą małżeństw i par.

Najczęściej pracuję indywidualnie.

Zauważyłaś paradoks?

Szkolę się, myślę, działam i ż y j ę w nurcie teorii systemowej.

To oznacza, że artykuły na blogu i pracę ze mną (możesz ją zacząć t e r a z od pobrania bezpłatnego PDF “5 kroków do zmiany w relacji) powinnaś widzieć przez ten pryzmat:

Jeśli podejmiesz pracę nad sobą i dokonasz nawet malutkiej zmiany, masz szansę zmienić funkcjonowanie Twojego małżeństwa i rodziny.
Ty i tylko Ty jesteś odpowiedzialna za dokonanie zmian w swoim życiu.
Twoje problemy, oczekiwania, emocje i interpretacje są Twoją sprawą. Nie obarczaj nimi bliskich. Pracuj nad nimi ze mną. Pogadaj o nich w mojej grupie na Facebooku #chodznaterapie - budowanie relacji poprzez pracę nad sobą.
Źródło Twoich problemów najczęściej leży w rodzinie, z której pochodzisz.
Możesz zmienić wszystko! Niezależnie od tego, jak wielkiego cierpienia doświadczyłaś.
Jesteś częścią pary, małżeństwa, rodziny, społeczeństwa. Kobiety są nieszczęśliwe, ponieważ nie wiedzą o TEJ JEDNEJ (link) rzeczy, która może zmienić wszystko. Dlatego praca indywidualna nad zmianą w małżeństwie czy rodzinie jest najważniejsza.
O mnie

Przez osiem ostatnich lat (słyszycie “Ucho prezesa”?) pomagałam rodzinom i małżeństwom w pokonywaniu trudności życiowych i problemów w relacjach. Sama przeszłam dwa procesy psychoterapeutyczne, a dziś jestem najszczęśliwszą żoną Adama i mamą Hani. Nie mam recepty na ‘idealną Ciebie’, ale doskonale wiem, że poprzez wytrwałą pracę nad swoim rozwojem, można żyć, oddychając pełną piersią, spełniać marzenia i mieć normalny dom.

zostajesz?

Polub na Facebooku. Wszyscy “lubiący” są dla mnie ważni! Na pewno zajrzę na Twój profil, aby lepiej Cię poznać. ZOSTAJĘ!

Jestem przekonana, że wokół siebie masz co najmniej jedną osobę bliską, której spokojnie możesz polecić Notatnik Terapeuty, a której przydadzą się jego treści. Nie musisz udostępniać bloga na swojej tablicy – rozumiem to. Możesz udostępnić na przykład TEN (LINK) wpis w wiadomości prywatnej.

Bądźmy w kontakcie!

O mnie

Karolina Plichta

Pedagog, psychoterapeuta systemowy w trakcie certyfikacji, członek nadzwyczajny Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

karo_bez_herbaty-kopia