Psychogenealogia w praktyce. Konkurs!

Psychogenealogia w praktyce. Konkurs!
  1. Udział w konkursie mogą wziąć osoby, które polubiły Notatnik Terapeuty na Facebooku bądź subskrybują bloga. Odpowiedzi osób, które nie spełnią jednego z tych kryteriów nie będą brane pod uwagę.
  2. Należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe w komentarzu do wpisu z RECENZJĄ książki „Psychogenealogia w praktyce” na blogu www.karolinaplichta.pl bądź w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage’u www.facebook.com/notatnikterapeuty. Można udzielić JEDNEJ odpowiedzi, czyli ALBO na blogu ALBO na Facebooku.
  3. Konkurs trwa od 2 listopada 2017 r. do 12 listopada 2017 r.
  4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 7 dni od daty zakończenia konkursu na blogu oraz Facebooku.
  5. Nagrodą w konkursie jest książka „Psychogenealogia w praktyce” autorstwa Anne Ancelin Schutzenberger wydana przez Wydawnictwo Virgo.
  6. Wygrywa autor najciekawszej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Autorka bloga Notatnik Terapeuty wybiera – uznaną przez siebie – najciekawszą odpowiedź na pytanie konkursowe.
  7. Pytanie konkursowe brzmi: JAKI WPŁYW – TWOIM ZDANIEM – MA RODZINA POCHODZENIA NA NASZE ŻYCIE?
  8. Biorąc udział w konkursie zwalniasz serwis Facebook z odpowiedzialności. (Zapis wymagany przez Regulamin Facebooka).
  9. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany. (Zapis wymagany przez Regulamin Facebooka).
  10. Biorąc udział w konkursie oświadczasz, że zapoznałeś się z powyższym regulaminem konkursowym oraz zgadzasz się na niego.