#konkurs

#konkurs

W poprzednim wpisie SIŁA RELACJI mogliście przeczytać o książce, którą koniecznie należy przeczytać, jeśli pracuje się z dziećmi (bądź ma się to w planach).ZABURZENIA PRZYWIĄZANIA U DZIECI I MŁODZIEŻY. Poradnik dla terapeutów, opiekunów i pedagogów

REGULAMIN KONKURSU

  1. Udział w konkursie mogą wziąć osoby, które polubiły Notatnik Terapeuty na Facebooku bądź subskrybują bloga.
  2. Należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe w komentarzu do wpisu konkursowego na blogu www.karolinaplichta.pl bądź w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage’u www.facebook.com/notatnikterapeuty.
  3. Konkurs trwa od 5 kwietnia 2017 r. do 19 kwietnia 2017 r.
  4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 23 kwietnia 2017 r. na blogu oraz Facebooku.
  5. Nagrodą w konkursie jest książka „Zaburzenia zachowania u dzieci i młodzieży” autorstwa Chrisa Taylora wydana przez Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne.
  6. Zwycięzca zostanie wylosowany po zakończeniu konkursu spośród osób, które w sposób zgodny z regulaminem wezmą udział w konkursie.
  7. Pytanie konkursowe brzmi: Po czym (według Ciebie) można poznać, że dziecko jest „bezpiecznie przywiązane” do swojego opiekuna?
  8. Biorąc udział w konkursie zwalniasz serwis Facebook z odpowiedzialności. (Zapis wymagany przez Regulamin Facebooka).
  9. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany. (Zapis wymagany przez Regulamin Facebooka).
  10. Biorąc udział w konkursie oświadczasz, że zapoznałeś się z powyższym regulaminem konkursowym oraz zgadzasz się na niego.

Powodzenia! 🙂