I jak tu się dogadać?! Konkurs!

I jak tu się dogadać?! Konkurs!

Zapraszam Was gorąco do udziału w konkursie, w którym możecie wygrać egzemplarz książki „I jak tu się dogadać?!” – autorstwa prof. Bogdana de Barbaro i Danuty Kondratowicz.

Obszernie o tej książce rozpisałam się T U T A J, zachwalając ją co niemiara, a jeśli jesteście stałymi bywalcami bloga, to wiecie, że rzadko stosują ochy i achy, natomiast tej książce się one należą.

Pytanie konkursowe brzmi: W JAKICH WYPADKACH – TWOIM ZDANIEM – RODZINY POWINNY KORZYSTAĆ Z TERAPII RODZINNEJ?

Poniżej Regulamin konkursu:

  1. Udział w konkursie mogą wziąć osoby, które polubiły Notatnik Terapeuty na Facebooku bądź subskrybują bloga.
  2. Należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe w komentarzu do wpisu z RECENZJĄ na blogu www.karolinaplichta.pl bądź w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage’u www.facebook.com/notatnikterapeuty. Możesz udzielić JEDNEJ odpowiedzi czyli ALBO na blogu ALBO na Facebooku.
  3. Konkurs trwa od 13 października 2017 r. do 23 października 2017 r.
  4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 7 dni od daty zakończenia konkursu na blogu oraz Facebooku.
  5. Nagrodą w konkursie jest książka „I jak tu się dogadać?!” autorstwa Bogdana de Barbaro i Danuty Kondratowicz wydana przez Wydawnictwo Literackie.
  6. Wygrywa autor najciekawszej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Autorka bloga Notatnik Terapeuty wybiera – uznaną przez siebie – najciekawszą odpowiedź na pytanie konkursowe.
  7. Pytanie konkursowe brzmi: W JAKICH WYPADKACH – TWOIM ZDANIEM – RODZINY POWINNY KORZYSTAĆ Z TERAPII RODZINNEJ?
  8. Biorąc udział w konkursie zwalniasz serwis Facebook z odpowiedzialności. (Zapis wymagany przez Regulamin Facebooka).
  9. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany. (Zapis wymagany przez Regulamin Facebooka).
  10. Biorąc udział w konkursie oświadczasz, że zapoznałeś się z powyższym regulaminem konkursowym oraz zgadzasz się na niego.